Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

 Każda kariera zaczyna się od dobrej edukacji.

„One language sets you in a corridor for life. Two Languages open every door along the way.”„Znajomość jednego języka stawia cię w korytarzu życia. Znając dwa języki możesz otworzyć wszystkie drzwi na swojej drodze”

 

 

 

PRZEDSZKOLAKI

Już 2-3 latki zaczynają naukę angielskiego przez zabawę, metodą immersji z naszym native speakerem Chrisem. Nauczamy angielskiego wyłącznie w placówkach przedszkolnych. Przeciwnicy wczesnego nauczania języka obcego twierdzą, że nauka w przedszkolu nie ma sensu, gdyż nie ma możliwości, by na tak wczesnym etapie nauczyć dziecko płynnego porozumiewania się w języku innym niż ojczysty. Warto przy tym jednak zauważyć, że celem nauki angielskiego w przedszkolu wcale nie jest płynna komunikacja – jest to dopiero pierwszy etap nauki, który pozwala dziecku oswoić się z językiem, przyswoić podstawowe słownictwo, a także pozbyć się blokady językowej w kontaktach z ludźmi których językiem ojczystym nie jest język polski. Im wcześniej dziecko zacznie otaczać się językiem obcym, zwłaszcza w środowisku swoich rówieśników, tym lepiej poradzi się z procesem nauki angielskiego kontynuowanym w szkole podstawowej. Wczesne rozpoczęcie nauki znacząco wpływa na rozwój kompetencji fonetycznej. Dzieci uczą się przez zabawę, uczestnicząc w aktywnościach opartych na nauce piosenek i wierszyków oraz zajęciach plastycznych i ruchowych, takich jak odgrywanie prostych scenek czy przygotowywanie przedstawień. W ten sposób dziecko chętnie uczestniczy w nauce i zaczyna  który jest dla niego czymś zupełnie nowym i interesującym. Przedszkolaki zaczną szkołę już z zakorzenioną sympatią do języka angielskiego i jego melodii. Jak mówią: "Czym skorupka za młodu..." :)

 

DZIECI W WIEKU SZKOLNYM

Już dzieci w wieku 6/7lat  realizują w The Key Language School kursy dostosowane nie tylko do wieku, ale również do poziomu, jaki reprezentują. 

Wszystko to by zapobiec sytuacjom takim jak:

-dziecko zniechęca się i jest sfrustrowane ponieważ znalazło się w grupie o za wysokim poziomie

-dziecko się nudzi i nie ma motywacji do nauki ponieważ poziom grupy jest za niski

 

W naszej szkole językowej twoje dziecko będzie mówić i myśleć w języku obcym już od pierwszej lekcji.

Już od grup najmłodszych zajęcia prowadzone są głównie w języku obcym, dzieci naprawdę szybko przyzwyczajają się do tego systemu a na efekty nie trzeba długo czekać. Komunikację stawiamy na pierwszym miejscu, gdyż języka uczymy się po to by się nim posługiwać. Zajęcia prowadzone są z native speakerem z Londynu oraz wykwalifikowanych polskich lektorów z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci. W naszej szkole już od klasy „0” dzieci mają możliwość zajęć z native speakerem.

 

Zajęcia odbywają się w systemie dwa razy w tygodniu po 45 minut.

 

Nasi uczniowie zdobywają czołowe miejsca w anglojęzycznych konkursach ogólnopolskich (Zuch, Olimpusek), nabywają śmiałości w posługiwaniu się językiem w codziennych sytuacjach, są świetnie przygotowani do egzaminów szkolnych i międzynarodowych. Udział w konkursach jest bardzo istotny w procesie nauki języka gdyż niesamowicie motywuje dzieci.

 

MŁODZIEŻ

 

Czy chcesz, aby Twoje dziecko uczyło się języka angielskiego pod okiem doświadczonych nauczycieli, z wykorzystaniem sprawdzonych metod nauczania i nowoczesnych technik?  

 

Nasze kursy dla nastolatków:

 

• standardowe kursy odbywają się dwa razy w tygodniu po 45 lub 60 min

• kładą nacisk na swobodne porozumiewanie się oraz poszerzają znajomość słownictwa i gramatyki w języku obcym

• angażują uczestników poprzez organizację pracy w parach i grupach, gry oraz najnowsze technologie takie jak multimedia i interaktywne materiały internetowe

 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:

 

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 45 lub 60 min

• Zajęcia prowadzone są przez native speakera z pełnymi kwalifikacjami do nauczania dzieci i młodzieży oraz przez polskich lektorów-wykwalifikowanych i doświadczonych w nauczaniu dzieci i młodzieży

• Uczniowie w pełni i aktywnie uczestniczą w zajęciach poprzez ciekawe i stymulujące ćwiczenia odpowiednie do wieku

• Uczniowie rozwijają swoje umiejętności językowe i budują w sobie pewność i niezależność w posługiwaniu się angielskim.

• Przygotowujemy uczniów klasy 8-ej do egzaminu ósmoklasisty, uczeń naszej szkoły przystępuje do  tego sprawdzianu bezstresowo gdyż będzie świetnie przygotowany i pewny siebie.

 

DOROŚLI

 

Na naukę języka nigdy nie jest za późno!

Głównym celem tego typu kursów jest przełamanie u słuchaczy bariery komunikacyjnej umożliwiającej płynną komunikację w typowych sytuacjach dnia codziennego. Dbamy przy tym, aby nasi słuchacze brali aktywny udział w lekcjach- atrakcyjne formy pracy oraz miła atmosfera zajęć, to nasz sposób na skuteczną i przyjemną naukę języka.

Już na poziomie dla początkujących podczas prowadzenia zajęć używany jest głównie język obcy a na wyższych poziomach  wyłącznie język obcy. Już od pierwszej lekcji zaczniesz mówić w języku obcym. Staramy się sprawić, aby używanie języka angielskiego w praktyce stało się dla Państwa naturalne i nie stanowiło źródła stresu i frustracji. Wręcz przeciwnie, na naszych zajęciach spotkają Państwo podobne do siebie osoby, razem z którymi będziecie podnosić swoje umiejętności, świetnie się przy tym bawiąc, w miłym towarzystwie naszych przyjaznych i zawsze pomocnych lektorów.

 

Nasze kursy:

 

• prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych nauczycieli,

• systematycznie rozwijają znajomość języka,

• wzmacniają umiejętności mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania i pisania,

• poprawiają wymowę i zwiększają poprawność gramatyczną,

• wzbogacają zasób słownictwa

• kładą nacisk na komunikację

 

Nasze kursy ogólne pozwalają na nabycie pewności w posługiwaniu się językiem angielskim w sytuacjach codziennych.

 

 

Nasze kursy języka angielskiego

27 sierpnia 2021