THE KEY LANGUAGE SCHOOL (c)  2013    PRIVACY POLICY

 
  • .

Kameralne letnisko na wsi-kemping pod namiotami dla juniorów, możliwość noclegów w drewnianym domku, blisko natury, nauka samodzielności a jednocześnie troskliwa opieka i  indywidualne podejście do każdego dziecka, rodzinna atmosfera, mała grupa ( max. 15 osób), opieka doświadczonych pedagogów (polski i native speaker), strzeżona plaża nad zalewem, zabawa z angielskim, bardzo dużo atrakcji, 3 całodniowe wycieczki tematyczne, bezpieczny ogrodzony teren.

LOKALIZACJA

Nowe Miasto-wieś niedaleko Warszawy w powiecie Płońskim, piękne krajobrazy, lasy pełne leśnego runa, brzozowe zagajniki i polne drogi, czyste rzeki i rezerwaty przyrody, tereny nie zdobyte jeszcze przez globtroterów. Zalew na rzece Sona, strzeżone kąpielisko-ratownik, czysta woda, cisza i spokój, bez tłumów turystów. Noclegi w dużym komfortowym namiocie z sypialniami 2 osobowymi ze zintegrowaną podłogą, zapewniamy materac i kocyk, należy wziąść śpiwór i poduszkę. Łazienka i toaleta w domku na terenie działki. W razie niepogody do dyspozycji salon w domku oraz zadaszony taras.

JĘZYK ANGIELSKI SPONTANICZNIE

Angielski na co dzień, dzieci będą miały okazję poznać podstawowe słówka/zwroty używane w codziennych sytuacjach poprzez gry i zabawy na świeżym powietrzu, osłuchają się z melodią języka angielskiego, emocje towarzyszące zabawom sprawią, że dzieci w sposób spontaniczny zaczną używać języka angielskiego. Nie będą to typowe lekcje angielskiego, angielski będzie po prostu nam towarzyszył, będziemy jedynie zachęcać dzieci do zaprzyjaźnienia się z tym językiem.

PROGRAM

Program jest pełen atrakcji i elastyczny, dostosowany do nastroju dzieci. Każdego dnia rano po śniadanku usiądziemy na tarasie i wspólnie zaplanujemy dzień. Będziemy proponować dzieciom różne aktywności (np. gra w piłkę, mini olimpiada, zabawa w projektanta mody, malowanie, polewanie się wodą, kalambury, leniuchowanie na hamaku, gry planszowe). Wieczorem po dniu pełnym wrażeń ponownie usiądziemy razem, przy ognisku, z kubkiem ciepłego kakao, z nożkami pod kocykiem, porozmawiamy o tym jak nam minął dzień.

 

 

 

 

 

W tym roku NOWE ATRAKCJE:

I Trzy całodniowe wycieczki

1. AFRYKA WITA -Dzień w afrykańskiej wiosce

 
 

Wyprawa na Czarny Ląd do Afrykańskiej Wioski Kuanjamo

"Centrum Afryki" w Sobanicach. Wioska jest zbudowana z chat, przeniesionych jakby żywcem z Afryki. Dzień w Wiosce Kuanjamo to czas pełen zabawy, tańca, muzyki, zajęć ruchowych. To również czas, w którym dzieci i młodzież poznają specyfikę życia swoich rówieśników na Czarnym Lądzie: poznają ich kulturę, trudności i radości życia codziennego.

PROGRAM:

.  przywitanie przed wioską KUNAJAMO przez gospodarzy w strojach afrykańskich,

.      pokaz zagrody i zbiorów zgromadzonych w Afrykańskim Centrum

.   nauka gry na instrumentach afrykańskich -gra DJEMBE -bębny afrykańskie z Afrykańczykiem -warsztaty muzyczne

.    zwiedzanie Muzeum Afrykańskiego - sztuka afrykańska, maski, rzeźby, oraz innych przedmiotów,  

.       wykonanie  dla siebie maski w stylu afrykańskim

.       nauka podstawowych słów w języku suahili

.       noszenie koszy i dzbanów na głowie

.       Afrykańskie Igrzyska: strzelanie z łuku, rzut dzidą, inne zabawy afrykańskie,

.    ognisko z kiełbaskami, keczupem, musztardą, chlebkiem i gorącą herbatką z cytrynką

.    poszukiwanie skarbów z mapą na terenie ośrodka -zabawa na orientację w terenie

.    obchody Święta Wioski: Taniec Maski w wykonaniu wszystkich uczestników, Asiko Song w rytmie bębnów,

.       przejażdżka ciuchcią -"Mombasa Express"

.       konkurs wiedzy o Afryce

.       przyznanie nagród i dyplomów dla najbardziej aktywnych

 

2. WILD WEST-wioska indiańska

wioska indiańska wraz z atrakcjami: wyścig przez indiański tor przeszkód, zwiedzanie namiotów tipi, malowanie twarzy, indiańskie zabawy zręcznościowe, część edukacyjna

• strzelanie z łuku i wiatrówki pod okiem instruktora

• płukanie złota w kopalni

• mecz piłki country ball

• plac zabaw, karuzela, dmuchana zjeżdżalnia, trampolina, zjeżdżalnia linowa,

• przekąski: kiełbaska z grilla, napoje

• sklep z pamiątkami westernowymi

• zwiedzanie mini zoo

• oprowadzanie na koniu lub kucyku

• przejażdżka ciuchcią 

 

3. PODRÓŻ W CZASIE- ZAMEK W CIECHANOWIE

 

• zwiedzanie zamku

• ARCHEOLOGIEM BYĆ…” warsztaty : Kim jest archeolog? Na czym polega jego praca? Co możemy odkryć na wykopaliskach?

Podczas zajęć dzieci, jak prawdziwi badacze, pracują w terenie z ekwipunkiem archeologicznym oraz wykopują zabytki, które następnie opisują i rysują.

 

II  Wyjazd do Płońska na kryty basen oraz do kina.

 

III Warsztaty w lokalnej pizzerii – zrób swoją pizzę, dzieciaki dowiedzą się jak się robi pizzę, zakasają rękawy, założą fartuszki i czepki i spróbują swoich sił jako kucharze, samodzielnie przygotowują swoją ulubioną pizzę. Nawet największy niejadek połakomi się na pizzę własnego przepisu.

IV Wizyta u lokalnego pszczelarza

Jak powstaje miód, dlaczego miód jest zdrowy? Jak wygląda życie pszczół?

Na te i inne pytania odpowie lokalny pszczelarz, będzie też degustacja miodku:)

V DESIGN - zostań projektantem-stwórz swoją torbę i T-shirt, każdy będzie mógł wcielić się  w projektanta mody i udekorować za pomocą szablonów lub wedle własnego pomysłu.  

VI WARSZTATY MYDLARSKIE- zrób własne mydełko, eksperymentuj z kolorami i zapachem

VII ART-stwórz mega plakat-cała grupa wspólnie stworzy ogromniasty plakat, technika do wyboru-malowanie pędzlem, gabką, paluszkami, rękami.

VIII Wodna bitwa-pistolety wodne, psikawki, wodne bomby balonowe-czyli wodna zabawa na trawce, dzieci uwielbiają wodę a polewanie jest bezpieczne nawet dla tych którzy nie potrafią pływać:)

VIII CERAMIKA zrób cuda z gliny

Oraz wiele wiele innych atrakcji: kino letnie na leżaczkach pod kocykami, podchody- wyprawa po skarb, tańce pod chmurką-dyskoteka, olimpiada, leniuchowanie, basen, ognisko z kiełbaskami i śpiewami, kalabury-rozwijamy zdolności aktorskie, płytki i bezpieczny basen.

 

Ramowy plan dnia (może ulec zmianie w dniu wycieczek):

08:30-9:00 poranna toaleta

09:00 – 9:30 – śniadanie

09:45– poranne spotkanie-opiekunowie i dzieci wspólnie wybierają aktywności z programu na dany dzień

10:00 – 12:30 – gry angielskie, zabawy tematyczne, aktywności sportowe/artystyczne wybrane na dany dzień przez grupę, basen, owocowa przekąska

13:00 – 14:00 obiadek-dwa dania i napój,

14:00-16:30 -spacerek i zabawa na plaży i/lub placu zabaw

17:00 – 18:00 – powrót do Campu, odpoczynek na hamaczkach, leżaczkach, na trawce lub tarasie, czas telefonowania do rodziców

18:00- 18:30 – kolacja

18:30 – 19:00 – spotkanie na tarasie (wymiana wrażeń, podsumowanie wydarzeń dnia)

19:00 – 21:30 kino letnie/wspólne czytanie/ognisko/gry planszowe/dyskoteka wieczorna toaleta

22:00 – cisza nocna

 

Wymagane wyposażenie własne obozowicza:

śpiwór, poduszka, legitymacja uczniowska, plecak podręczny, dwie pary obuwia (buty sportowe i klapki), odzież sportowa, cienka kurtka nieprzemakalna,  ciepłe bluzy, kilka sztuk spodni dresowych/legginsów, kilka t-shirtów,  czapka z daszkiem/kapelusik, kostium kąpielowy, 2 ręczniki, niezbędne przybory toaletowe, bielizna, krem z filtrem UV, latarka, spray na komary/kleszcze.

KONTAKT: 799058238 numer telefonu na który można dzwonić do dzieci w godzinach 17-18 oraz wszelkich sprawach związanych z campem o każdej porze (Agnieszka Putek)

 

OPIEKUNOWIE

Pani Agnieszka Putek – nauczyciel języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, naucza w szkole i przedszkolach, referencje dostępne na życzenie

Pan Christopher Smith -Native Speaker z Londynu, wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, naucza w naszej szkole The Key Language School oraz w przedszkolach, referencje dostępne na życzenie

http://thekeyschool.pl/POZNAJNASZPERSONEL

 

Cena obejmuje:

Całodobowa opieka nauczycieli, realizacja programu, animacje, zabawy, materiały do zabaw tematycznych

10 dni pobytu, noclegi w namiotach dwusypialniowych ze zintegrowaną podłogą

Pełne wyżywienie, śniadanie, przekąska owocowa, zupa i drugie danie, kolacja, soki, woda, kiełbaski na ognisku, codziennie świeżutkie pieczywo z lokalnej piekarni na tradycyjnych recepturach. Obiady serwowane będą w lokalnej restauracji.

Transport

Ubezpieczenie NNW

Wszystkie atrakcje/wycieczki wliczone w cenę

UWAGA: Zalecamy zakup ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy u dowolnego ubezpieczyciela.

Warunkiem uczestnictwa w obozie jest wcześniejsza rezerwacja miejsca, dostarczenie odpowiednich dokumentów (umowa, zaakceptowany regulamin, karta kolonijna) osobiście, pocztą bądź mailem, wpłacenie zaliczki rezerwacyjnej w wysokości 500zł w przeciągu trzech dni od daty zapisania dziecka oraz reszty kwoty najpóźniej do 30 dni przed datą rozpoczęcia  obozu.

 

THE KEY LANGUAGE SCHOOL

Tel. 799 058 238  Agnieszka Putek

www.thekeyschool.pl

https://www.facebook.com/thekeylanguageschool/