THE KEY LANGUAGE SCHOOL (c)  2013    PRIVACY POLICY

 
  • .

Ramowy plan dnia:

0830-9:00 poranna toaleta

09:00 – 9:30 – śniadanie

09:45– poranne spotkanie-opiekunowie i dzieci wspólnie wybierają aktywności z programu na dany dzień

10:00 – 13:30 – zabawy, gry, wybrane aktywności, wyjścia w teren, spacery, plaża +owocowa przekąska

14:00 – 14:30 obiadek-dwa dania, spacer

15:00 – 16:00 – odpoczynek na hamaczkach, leżaczkach, na trawce lub tarasie, czas telefonowania do rodziców

16:00- 18:00 – zabawa, zajęcia tematyczne wybrane na dany dzień w grupie

18:00 – 18:30 – kolacja

18:30 – 19:00 – spotkanie przy ognisku lub na tarasie (wymiana wrażeń, podsumowanie wydarzeń dnia), wieczorna toaleta

19:00 – 21:00 kino letnie, czytanie, wieczorna toaleta

21:30 – cisza nocna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Summer Village Junior Camp,  03-09 lipca, 7 dni, 999zł 

 

Kameralne letnisko na wsi-kemping pod namiotami dla juniorów, blisko natury, nauka samodzielności a jednocześnie troskliwa opieka i  indywidualne podejście do każdego dziecka, rodzinna atmosfera, mała grupa ( max. 15 osób), opieka doświadczonych pedagogów (polski i native speaker), strzeżona plaża nad zalewem, zabawa z angielskim.

 

 

LOKALIZACJA

Nowe Miasto-wieś niedaleko Warszawy w powiecie Płońskim, piękne krajobrazy, lasy pełne leśnego runa, brzozowe zagajniki i polne drogi, czyste rzeki i rezerwaty przyrody, tereny nie zdobyte jeszcze przez globtroterów. Zalew na rzece Sona, strzeżone kąpielisko-ratownik, czysta woda, cisza i spokój, bez tłumów turystów. Noclegi w komfortowych namiotach dwusypialniowych, zapewniamy materac i kocyk, należy wziąść śpiwór i poduszkę. Łazienka i toaleta w domku na terenie działki. W razie niepogody do dyspozycji salon w domku oraz zadaszony taras. Teren ogrodzony i bezpieczny.

 

JĘZYK ANGIELSKI SPONTANICZNIE

Angielski na co dzień, dzieci będą miały okazję poznać podstawowe słówka/zwroty używane w codziennych sytuacjach poprzez gry i zabawy na świeżym powietrzu, osłuchają się z melodią języka angielskiego, emocje towarzyszące zabawom sprawią, że dzieci w sposób spontaniczny zaczną używać języka angielskiego. Nie będą to typowe lekcje angielskiego, angielski będzie po prostu nam towarzyszył, będziemy jedynie zachęcać dzieci do zaprzyjaźnienia się z tym językiem.

 

PROGRAM

Program jest pełen atrakcji i elastyczny, dostosowany do nastroju dzieci. Każdego dnia rano po śniadanku usiądziemy na tarasie i wspólnie zaplanujemy dzień. Będziemy proponować dzieciom różne aktywności (np. gra w piłkę, mini olimpiada, zabawa w projektanta mody, malowanie, polewanie się wodą, gry planszowe, kalambury, leniuchowanie na hamaku, gry planszowe). Wieczorem po dniu pełnym wrażeń ponownie usiądziemy razem, przy ognisku, z kubkiem ciepłego kakao, z nożkami pod kocykiem, porozmawiamy o tym jak nam minął dzień.

W programie m.in:

Warsztaty w lokalnej pizzerii – zrób swoją pizzę, dzieciaki dowiedzą się jak się robi pizzę, zakasają rękawy, założą fartuszki i czepki i spróbują swoich sił jako kucharze, samodzielnie przygotowują swoją ulubioną pizzę. Nawet największy niejadek połakomi się na pizzę własnego przepisu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Warsztaty w piekarni-jak powstają bułki, chleb i jagodzianki? 

     Upiecz swoją bułeczkę lub chlebek. Dzieci dowiedzą się jak się robi chleb, od ziarenka do bochenka. Każdy będzie mógł zrobić własny chlebek lub bułeczkę, będzie degustacja cieplutkiego pieczywa i jagodzianek:)

 

Wizyta u lokalnego pszczelarza

Jak powstaje miód, dlaczego miód jest zdrowy

Jak wygląda życie pszczół? Na te i inne pytania odpowie lokalny pszczelarz, będzie też degustacja miodku:)

 

 

 

Mamutowo

 

 

 

 

 

 

 

 

Całodniowa wycieczka, całodniowe animacje. To bajkowy świat pełen przygód, mini ZOO, dmuchańce, ściany wspinaczkowe, statek piratów, małpi gaj, karmienie koni, chatka Baby Jagi, płytki ale duży basen z pontonami dla dzieci, mega bańki mydlane, malowanie buziek, mega bańki mydkane.

 

DESIGN-zostań projektantem-stwórz swoją torbę, T-shirt, czapkę z daszkiem, każdy będzie mógł wcielić się  w projektanta mody i udekorować za pomocą szablonów lub wedle własnego pomysłu  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ART-stwórz mega plakat-cała grupa wspólnie stworzy ogromniasty plakat, technika do wyboru-malowanie pędzlem, gabką, paluszkami, rękami. 

wodna bitwa-pistolety wodne, psikawki, wodne bomby balonowe-czyli wodna zabawa na trawce, dzieci uwielbiają wodę a polewanie jest bezpieczne nawet dla tych którzy nie potrafią pływać:) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

karaoke na plaży przy stacji Wake, codziennie kino letnie na leżaczkach pod kocykami, angielski krykiet, podchody- wyprawa po skarb, tańce pod chmurką-dyskoteka, leniuchowanie, basen, ognisko z kiełbaskami i śpiewami, kalabury-rozwijamy zdolności aktorskie, płytki i bezpieczny basen. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OPIEKUNOWIE

Pani Agnieszka – nauczyciel języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, naucza w szkole i przedszkolach, referencje dostępne na życzenie

Pan Christopher -Native Speaker z Londynu, wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, naucza w naszej szkole The Key Language School oraz w przedszkolach, referencje dostępne na życzenie

http://thekeyschool.pl/POZNAJNASZPERSONEL

Cena obejmuje:

Całodobowa opieka nauczycieli, realizacja programu, animacje, zabawy, materiały do zabaw tematycznych

7 dni pobytu, noclegi w namiotach dwusypialniowych

Pełne wyżywienie, śniadanie, przekąska owocowa, zupa i drugie danie, kolacja, soki, woda, kiełbaski na ognisku, codziennie świeżutkie pieczywo z lokalnej piekarni na tradycyjnych recepturach. Obiady serwowane będą w lokalnej restauracji.

Transport

Ubezpieczenie NNW

Wszystkie atrakcje wliczone w cenę

 

UWAGA: Zalecamy zakup ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy u dowolnego ubezpieczyciela.

 

Warunkiem uczestnictwa w obozie  jest wcześniejsza rezerwacja miejsca, dostarczenie odpowiednich dokumentów (umowa, zaakceptowany regulamin, karta kolonijna) osobiście, pocztą bądź mailem oraz wpłacenie zaliczki rezerwacyjnej w wysokości 250zł oraz reszty kwoty najpóźniej do 30 dni przed datą rozpoczęcia  obozu.

 

 

THE KEY LANGUAGE SCHOOL

Tel. 799 058 238  Agnieszka Putek

www.thekeyschool.pl

https://www.facebook.com/thekeylanguageschool/