THE KEY LANGUAGE SCHOOL (c)  2013    PRIVACY POLICY

 
  • .

Najnowsza technologia w nauczaniu języków obcych

 

 

Nasze kursy językowe wzbogacone są o elementy interaktywne, sprawiając, że nauka języków obcych staje się nieporównanie bardziej atrakcyjna!

 

 

Jak to działa?

Tablica interaktywna wygląda jak zwykła, biała tablica znana doskonale z klas szkolnych. To jednak tylko pozory. Zasadnicza różnica to interaktywna powierzchnia, za pomocą której nauczyciele oraz uczniowie mogą przeszukiwać zasoby sieciowe, przedstawiać prezentacje naukowe czy też rozwiązywać różnorakie zadania językowe. Kluczem do tego wszystkiego jest dotyk. Wystarczy tylko dotknąć powierzchni z wybranym elementem menu czy ikoną. Uczniowie widzą duże, kolorowe i dynamiczne obrazy. Mogą także wchodzić w fizyczne interakcje z materiałem poprzez przesuwanie liter, liczb, słów i obrazów za pomocą swoich rąk. Oprogramowanie komputerowe nie tylko odtwarza zawartość podręcznika do danego kursu, ale równocześnie wzbogaca go o elementy interaktywne, sprawiając że nauka języka obcego staje się niesamowitym przeżyciem.

Ultranowoczesna technologia tablic interaktywnych jest przeznaczona dla każdego – od najmłodszych aż po dorosłych słuchaczy! Elektroniczne wersje podręczników, obfitujące w gry językowe, autentyczne nagrania video z żywym językiem jaki spotkasz gdy wyjedziesz do danego kraju, piosenki oraz quizy. Wersja elektroniczna wzbogaca tradycyjną wersję książkową poprzez przekształcenie zwykłych ćwiczeń w znacznie bardziej sugestywne i przejrzyste ćwiczenia interaktywne. Korzystając z tablic interaktywnych, słuchacze mogą nie tylko sprawdzić swoją wiedzę, lecz także otrzymują natychmiastowe wyniki po rozwiązaniu zadania dzięki czemu mają możliwość natychmiastowego śledzenia poczynionych postępów.

Za pomocą tablicy interaktywnej i odpowiednio dobranego oprogramowania możesz wirtualnie przenieść się np. do londyńskiej dzielnicy Camden i posłuchać konwersacji klientów na największym rynku rozmaitości w Londynie. Później uczniowie  mogą rozwiązać interaktywne ćwiczenia sprawdzające rozumienie ze słuchu i stworzyć własne mini dialogi by w praktyce poćwiczyć nowopoznane słownictwo i zwroty.

Ćwiczenia z rozumienia ze słuchu, które przysparzały wiele kłopotu w przeszłości, stają się znacznie łatwiejsze dzięki ulepszonej jakości dźwięku i praktycznym scenariuszom nagrań widocznym na ekranie. Połączenie tradycyjnych metod nauczania języków obcych z tablicą interaktywną sprawia, że nauka języka jest przyjemna i skuteczna, a materiał szybciej przyswajany. Dzieje się to poprzez doskonałe połączenie obrazu i słowa, które przemawiają do wyobraźni osób uczących się języka i pozwalają na zapamiętywanie wiadomości w bardziej interesujący, dynamiczny i skuteczny sposób.