THE KEY LANGUAGE SCHOOL (c)  2013    PRIVACY POLICY

 
  • .

Kursy dla dzieci

(angielski, niemiecki, hiszpański)

 

Kursy dla dzieci - klasy 0-6

 

 

 

 

 

 

Już dzieci w wieku 6/7lat  realizują w The Key Language School kursy dostosowane nie tylko do wieku, ale również do poziomu, jaki reprezentują. Kandydaci do szkoły w wieku siedmiu lat i starsze przechodzą  test poziomu  na podstawie którego przydzielani są do odpowiedniej grupy.

Wszystko to by zapobiec sytuacjom takim jak:

-dziecko zniechęca się i jest sfrustrowane ponieważ znalazło się w grupie o za wysokim poziomie

-dziecko się nudzi i nie ma motywacji do nauki ponieważ poziom grupy jest za niski

 

Metody nauczania dostosowane są do wieku uczniów, więcej o naszych metodach nauczania możesz przeczytać w dziale METODY.

 

W naszej szkole językowej twoje dziecko będzie mówić i myśleć w języku obcym już od pierwszej lekcji.

Już od grup najmłodszych zajęcia prowadzone są głównie w języku obcym, dzieci naprawdę szybko przyzwyczajają się do tego systemu a na efekty nie trzeba długo czekać. Komunikację stawiamy na pierwszym miejscu, gdyż języka uczymy się po to by się nim posługiwać. Zajęcia prowadzone są z native speakerem z Londynu oraz wykwalifikowanych polskich lektorów z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci. W naszej szkole już od klasy „0” dzieci mają możliwość zajęć z native speakerem.

 

Zajęcia odbywają się w systemie dwa razy w tygodniu po 45 minut.

 

Nasi uczniowie zdobywają czołowe miejsca w anglojęzycznych konkursach ogólnopolskich (Zuch, Olimpusek), nabywają śmiałości w posługiwaniu się językiem w codziennych sytuacjach, są świetnie przygotowani do egzaminów szkolnych i międzynarodowych. Udział w konkursach jest bardzo istotny w procesie nauki języka gdyż niesamowicie motywuje dzieci.

 

Uczniowie klas szóstych są również przygotowywani do egzaminu szóstoklasisty z języka angielskiego.  Dzięki zajęciom w naszej szkole będą świetnie przygotowani i podejdą do egzaminu bezstresowo.

 

Uczniowie trzeciej klasy gimnazjum są przygotowywani do egzaminu gimnazjalisty (podstawowego i rozszerzonego). Nabywają nie tylko wiedzę ale i pewność siebie w posługiwaniu się językiem a egzamin będzie dla nich przyjemnym wyzwaniem i okazją do pokazania tego co potrafią.

 

Oprócz standardowego kursu językowego prowadzimy również kursy przygotowujące dzieci do respektowanych na całym świecie egzaminów CAMBRIDGE:

 

• Starters

 

• Movers

 

• Flyers

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Egzaminy Cambridge English For Young Learners  to pierwsze kroki dziecka w zakresie nauki języka. Test w sposób zabawny i motywujący zapoznaje dzieci z używanym na co dzień pisanym i mówionym językiem angielskim. 

 

Egzamin Cambridge English: Starters to pierwszy z trzech egzaminów Cambridge English: Young Learners przeznaczonych dla dzieci uczęszczających do szkoły podstawowej. Kolejne poziomy to Movers i Flyers. 

 

Dlaczego warto zdać te egzaminy?

 

• Stopniowo rozwijaj znajomość angielskiego u dziecka

 

Egzamin Cambridge English: przeznaczony jest dla dzieci uczęszczających do szkoły podstawowej; skonstruowano go tak, aby pomóc dzieciom nabierać pewności siebie w okresie, gdy dopiero zaczynają się uczyć języka angielskiego.

 

• Rozwijaj u dzieci pewności siebie potrzebną w nauce angielskiego

• Cambridge English jest skonstruowany tak, by motywować dzieci oraz rozwijać ich pewność siebie w posługiwaniu się językiem angielskim.

 

Egzamin jest oparty na znajomych tematach i sytuacjach, rozwija umiejętności potrzebne dzieciom, by komunikować się w języku angielskim. W miarę nabierania pewności siebie rośnie motywacja dzieci do nauki angielskiego i posługiwania się nim na bardziej zaawansowanym poziomie. Egzamin obejmuje wszystkie cztery kompetencje językowe: słuchanie, mówienie oraz czytanie i pisanie.

 

Egzaminy Cambridge English to solidne kroki do nabycia praktycznych umiejętności z zakresu języka angielskiego, które pomogą dzieciom:

 

• korzystać z Internetu i innych mediów w języku angielskim;

• czytać książki, rozumieć teksty piosenek, oglądać programy telewizyjne i filmy w języku angielskim;

• zyskać przyjaciół na całym świecie;

• używać angielskiego, jako wspólnego języka międzynarodowego;

• przygotować się do przyszłych studiów i sukcesów zawodowych.